Het Team 

  

 
De E-waste Race is een project van Race Against Waste 


Timmy de Vos

Nando Zwambag 

 BEDENKER RACES 
 timmy@raceagainstwaste.org
PROJECTMANAGER
nando@raceagainstwaste.org
 

 

Pepijn Rademakers 

Marlin Adriaansen

PROJECTMANAGER 
pepijn@raceagainstwaste.org
PROJECTMANAGER 
marlin@raceagainstwaste.org

  


Nienke Bouw

Amy van Vliet-
van der Wal

PROJECTMANAGER 
nienke@raceagainstwaste.org
PROJECTMANAGER 
amy@raceagainstwaste.org

  

Annemarie Voorsluys  

Esthy Meijer

INTERNATIONAL
BUSINESS MANAGER
annemarie@raceagainstwaste.org
PROJECTMANAGER 
esthy@raceagainstwaste.org
  

         

Onze ambassadeurs 

 

     

Jan van den Heuvel 

AMBASSADEUR E-WASTE RACE 
 


Anne-Marie Rakhorst 

AMBASSADEUR E-WASTE RACE 


 

Jan Rotmans 

AMBASSADEUR E-WASTE RACE 
 

 

Jan van den Heuvel 

"Ik ben gek op allerlei gadgets. Gek op mijn iPad, gek op mijn nieuwe Samsungtelefoon en op mijn Chromecast. Hartstikke leuk, maar het is natuurlijk wel allemaal elektronica. En wat doe ik er mee als ik de apparaten vervang? Daarom vind ik het zo leuk dat er een project is als de E-waste Race! Geweldig om op deze manier aandacht te schenken aan het recyclen van elektronische apparatuur! Ik ben graag ambassadeur van dit project!"
 

Anne-Marie Rakhorst 

Anne-Marie Rakhorst is een gerenommeerd ondernemer, investeerder en publicist op het gebied van duurzaamheid. Ze is oprichter en eigenaar van Duurzaamheid.nlrichtte Search Ingenieursbureau op en stond aan de wieg van het initiatief '17 doelen die je deelt', dat Nederland laat kennismaken met de Sustainable Development Goals. 

Jan Rotmans 

Jan Rotmans is hoogleraar transitiekunde en een internationale autoriteit op het gebied van transities en duurzaamheid. Onze initiatiefnemer Timmy heeft tijdens zijn studie innovatiewetenschappen veel inspiratie mogen halen uit de boeken van Jan. Hij is de oprichter van ICIS, DRIFT, Urgenda en Nederland Kantelt. Hij onderzoekt niet alleen de kanteling van de samenleving, maar probeert daar ook actief aan bij te dragen. En dat is nou precies waar Jan Rotmans en de E-waste race elkaar zo goed kunnen vinden: positief in actie voor een duurzame wereld!"