Team 

  

  De E-Waste Race is een project van Race Against Waste 

     

Timmy de Vos

INITIATIEFNEMER & BEDENKER 
 timmy@racegainstwaste.org
 

Nando Zwambag 

TEAMMANAGER & PROJECTMANAGER

nando@racegainstwaste.org
 

Annemarie Voorsluys  

INTERNATIONAL BUSINESS MANAGER

 annemarie@racegainstwaste.org

 

     

Pepijn Rademakers 

ACCOUNTMANAGER & PROJECTMANAGER 
 pepijn@racegainstwaste.org
 

Edith van der Riet 

PROJECTMANAGER 

edith@racegainstwaste.org
 

 Nienke Bouw  

PROJECTMANAGER 
nienke@racegainstwaste.org
 

 

               

Marlin Adriaansen

PROJECTMANAGER & COMMUNICATIE

marlin@racegainstwaste.org
 

Amy van Vliet - van der Wal

PROJECTMANAGER 
amy@racegainstwaste.org
 

 

Nieuwe aanwinst

WIL JIJ ONS TEAM VERSTERKEN? 
Bekijk hier onze vacatures
 
   


         

Onze ambassadeurs 

 

     

Jan van den Heuvel 

AMBASSADEUR E-WASTE RACE 
 


Anne-Marie Rakhorst 

AMBASSADEUR E-WASTE RACE 


 

Jan Rotmans 

AMBASSADEUR E-WASTE RACE 
 

 

Jan van den Heuvel 

"Ik ben gek op allerlei gadgets. Gek op mijn iPad, gek op mijn nieuwe Samsungtelefoon en op mijn Chromecast. Hartstikke leuk, maar het is natuurlijk wel allemaal elektronica. En wat doe ik er mee als ik de apparaten vervang? Daarom vind ik het zo leuk dat er een project is als de E-waste Race! Geweldig om op deze manier aandacht te schenken aan het recyclen van elektronische apparatuur! Ik ben graag ambassadeur van dit project!"
 

Anne-Marie Rakhorst 

Anne-Marie Rakhorst is een gerenommeerd ondernemer, investeerder en publicist op het gebied van duurzaamheid. Ze is oprichter en eigenaar van Duurzaamheid.nlrichtte Search Ingenieursbureau op en stond aan de wieg van het initiatief '17 doelen die je deelt', dat Nederland laat kennismaken met de Sustainable Development Goals. 

Anne-Marie onderstreept het belang van de Textiel Race:
"Kinderen zijn de leiders van morgen. Met hun open blik en sterk rechtvaardigheidsgevoel komen zij beter dan volwassenen tot de kern van wat echt belangrijk is in de wereld. Juist door hen op een  speelse manier van informatie te voorzien creëren we een grote impact.Want kinderen maken als vanzelf de rest van het gezin en hun grootouders enthousiast. Tegelijk zorgt de Textiel Race dat al het textiel dat wordt ingezameld niet wordt verbrand, maar terugkomt in de kringloop.Deze combinatie draagt enorm bij aan een circulaire textielketen en zo’n mooi initiatief steun ik graag!"
 

Jan Rotmans 

Jan Rotmans is hoogleraar transitiekunde en een internationale autoriteit op het gebied van transities en duurzaamheid. Onze initiatiefnemer Timmy heeft tijdens zijn studie innovatiewetenschappen veel inspiratie mogen halen uit de boeken van Jan. Hij is de oprichter van ICIS, DRIFT, Urgenda en Nederland Kantelt. Hij onderzoekt niet alleen de kanteling van de samenleving, maar probeert daar ook actief aan bij te dragen. En dat is nou precies waar Jan Rotmans en de E-waste race elkaar zo goed kunnen vinden: positief in actie voor een duurzame wereld!"